PRAKTICKÉ POUŽITÍ TEORIE VŠEVÝVOJE

5. října 2013 v 21:19 | Ing. Miloslav Dědek

Teorie vševývoje postihuje obecně platnou zákonitost vývoje a změn veškeré dosud známé objektivní i neobjektivní reality. Popsat a vysvětlit srozumitelným způsobem tuto obecně platnou zákonitost pouze s využitím stávající slovní zásoby se ukázalo prakticky nemožné. Proto, aby bylo možné tuto univerzální zákonitost srozumitelným způsobem popsat a vysvětlit, bylo nezbytné jednoznačně definovat řadu nových pojmů a vytvořit pro tyto pojmy názvy ve formě nových slov.
Seznámit se s Teorií vševývoje a porozumět jí v celém jejím rozsahu je poměrně obtížné a časově náročné. Pochopit Teorii vševývoje bez důkladného osvojení všech v popisu definovaných nových pojmů není dost dobře možné, ale čas a úsilí nutné k osvojení Teorie vševývoje se každému určitě vyplatí.
Teorií vševývoje popsaná obecná zákonitost postihuje podstatu vývoje a změn všeho možného i nemožného a každému, kdo si tuto obecnou zákonitost osvojí, usnadní její znalost racionální řešení problémů v té oblasti, které se věnuje, tj. např. v libovolné vědecké, technické nebo umělecké disciplíně, v osobním životě atp.
Informace o Teorii vševývoje jsou uvedeny např. na: www.miloslav7.blogspot.cz/
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 MarcoR MarcoR | E-mail | Web | 18. ledna 2017 v 9:46 | Reagovat

Miluju čtení vašich článků

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama